​Wybielanie zębów

Dzięki zdobyczom współczesnej stomatologii możemy zapewnić naszym Pacjentom pozbycie się nieładnego koloru szkliwa, czy przebarwień zębów w sposób szybki i dyskretny, a jednocześnie bezpieczny dla naturalnych zębów.

Wybielanie gabinetowe
W celu uzyskania natychmiastowych efektów oferujemy zabieg wybielania gabinetowego, przeprowadzanego w trakcie jednej wizyty. Dla uzyskania najlepszych efektów wykonujemy cały zabieg laserem diodowym Lasotronix pod stałym nadzorem lekarza prowadzącego.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu i doświadczeniu lekarzy, przeprowadzone zabiegi utrzymują się przez długi czas, a w przyszłości pozwalają na szybsze przywrócenie oczekiwanych efektów.

Wybielanie nakładkowe
W przypadku osób, które chcą partycypować w procesie wybielania oferujemy również metodę wybielania nakładkowego – wymagającą więcej samodyscypliny i zajmującą ok. 2 tygodni. Taka metoda polega na zakładaniu na noc specjalnie przygotowanych dla Pacjenta indywidualnie wykonywanych szyn, a następnie na aplikowaniu do nich preparatu o działaniu wybielającym. Proces nie powinien trwać dłużej niż dwa tygodnie. Prowadzony pod nadzorem lekarza jest również bezpieczny, a dzięki wielokrotnej możliwości zastosowania wykonanych szyn, również powtarzalny.

Uzyskiwany efekt estetyczny jest trwały a proces wybielania pod nadzorem lekarza jest w pełni bezpieczny. Badania kliniczne potwierdzają, że nie powoduje uszkodzenia struktury szkliwa ani tkanek okalających. Podczas wybielania może pojawić się okresowa nadwrażliwość zębów na bodźce termiczne, która szybko mija po zaprzestaniu stosowania preparatu. Najlepszymi kandydatami do wybielania są Pacjenci z naturalnie żółtymi zębami lub brązowymi przebarwieniami oraz z osadami wywołanymi np. paleniem tytoniu czy piciem kawy. Chcąc osiągnąć najwyższe efekty i piękny biały uśmiech, przed wybielaniem należy w pełni wyleczyć zęby i profesjonalnie oczyścić je z kamienia i osadów.

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.