Pierwsza wizyta

Na pierwszą wizytę, w miarę możliwości, proszę zabrać ze sobą dokumentację medyczną od poprzednich dentystów, paszporty implantologiczne, posiadane zdjęcia RTG zębów – ułatwi to proces diagnostyki i leczenia.

Najprawdopodobniej zostanie wykonane zdjęcie OPG, które da przeglądowy obraz Państwa uzębienia i umożliwi lekarzowi dokładną diagnostykę Państwa uzębienia.

Zostaną Państwo również poproszeni o wypełnienie ankiety dotyczącej stanu zdrowia. W ankiecie zawarte są szczegółowe pytania dotyczące Państwa stanu zdrowia, które może być związane ze stanem Państwa uzębienia i okolicznych tkanek lub będzie miało wpływ na przepisywane Państwu leki lub aplikowane środki znieczulające.

W poczekalni jest do Państwa dyspozycji dystrybutor z kawą/herbatą, dostęp do WiFi oraz kącik dla dzieci. Gdy nadejdzie czas zostaną Państwo poproszeni do gabinetu.

Na początku zostaną Państwo poproszeni o przedstawienie własnymi słowami problemów lub oczekiwań z jakimi mamy się zmierzyć. Następnie lekarz dokona przeglądu stanu zdrowia jamy ustnej i tkanek okolicznych. Po wykonanym przeglądzie lekarz przedstawi różne, indywidualnie dopasowane opcje leczenia i wspólnie omówicie wszystkie, tak aby były zrozumiałe i dokonacie wyboru odpowiedniego planu. Lekarz dopilnuje, żeby wszystkie kwestie były czytelne i jasne oraz przybliży czas i koszty poszczególnych planów leczenia.

Jeśli sytuacja nie będzie bardzo skomplikowania istnienie możliwość rozpoczęcia pracy na pierwszej wizycie ale zależeć to będzie od czasu jaki zostanie wykorzystany do omówienia poszczególnych planów i chęci pacjenta. W zależności od wybranego planu zostaną umówione terminy do leczenia.
 
Nie wszystkie czynności lecznicze będzie wykonywał lekarz prowadzący, jednakże on będzie koordynował przebieg leczenia i kontrolował efekty w trakcie wizyt kontrolnych.

Cennik

Wizyty

Pierwsza wizyta (kontrola obecności próchnicy, stanu higieny jamy ustnej, chorób przyzębia, stanów zapalnych w tkankach jamy ustnej, podstawowa kontrola onkologiczna, kontrola okluzji z potrzebami leczenia ortodontycznego i stanem stawów skroniowo-żuchwowych) bez zdjęć radiologicznych
290 zł
Wizyta kontrolna/porada lekarska/konsultacja (bez zdjęć radiologicznych)
240 zł
Wizyta interwencyjna (bez zdjęć radiologicznych)
480 zł

Cennik Pracowni RTG

Zdjęcie punktowe / skrzydłowo-zgryzowe / zgryzowe
40 zł
Zdjęcie stawów skroniowo-żuchwowych
90 zł
Zdjęcie pantomograficzne
90 zł
Zdjęcie cefalometryczne
90 zł
Analiza ortodontyczna do zdjęcia cefalometrycznego
60 zł
Zestaw pantomograficzne + cefalometryczne + analiza ortodontyczna
220 zł
Tomografia komputerowa CB-CT (micro CT - 5x5)
120 zł
Tomografia komputerowa CB-CT (szczęka + żuchwa)
240 zł
Opłata za sporządzenie kopii zdjęcia
10 zł

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.