Ortodoncja

Piękny i atrakcyjny uśmiech stanowi atut w relacjach prywatnych , jak i zawodowych. Proste zęby, to także komfort i pewność siebie pozwalająca na dobre samopoczucie i atrakcyjny, estetyczny uśmiech.

Proste zęby i eliminacja wady zgryzu to nie tylko wymóg natury estetycznej, ale również eliminacją przyczyn rozwoju próchnicy i chorób przyzębia. Nieprawidłowe rozmieszczone zęby mogą powodować nadmierne ich ścieranie, a także problemy z przeżuwaniem czy bolesne zaburzenia czynnościowe obejmujące stawy skroniowo-żuchwowe i związane z tym powikłania okluzyjne.

Złe ułożenie zębów również utrudnia codzienna higienę sprzyjając powstawaniu ognisk bakteryjnych, które docelowo powodują powstanie chorób przyzębia.

W naszej przychodni realizujemy marzenia o prostych zębach. Zabiegi wykonujemy profesjonalnie, bez bólu i stresu, uzyskując oczekiwane przez Pacjentów efekty. Przed rozpoczęciem leczenia, każdego Pacjenta indywidualnie diagnozujemy i wraz z nim dobieramy najefektywniejszą metodę leczenia gwarantującą uzyskanie prostych zębów i estetycznego uśmiechu.

Metoda leczenia dobierana jest indywidualnie do potrzeb i oczekiwań każdego Pacjenta. Leczenie wad zgryzu oraz ortodontyczne zabiegi doprowadzające do posiadania prostych zębów podejmujemy u Pacjentów w każdym wieku. Proste zęby i prawidłowy zgryz są ważne nie tylko ze względów estetycznych ale również dla lepszego utrzymania higieny jamy ustnej, lepszej kondycji dziąseł, mniejszego ryzyka próchnicy oraz zapobiegania schorzeniom stawu skroniowo – żuchwowego.

Dysponujemy wszystkimi dostępnymi metodami prostowania zębów:

aparaty ortodontyczne stosowane w uzębieniu mlecznym,
aparaty stałe,
aparaty ruchome,
aparaty czynnościowe,
aparaty mechaniczne.
Aparaty ortodontyczne nie muszą być widoczne, mogą być tak dyskretne, że nie będą zauważalne przez drugą osobę. Krzywe zęby i wady zgryzu mogą przez wiele lat powodować kompleksy u wielu z nas, dlatego warto przyjść do naszej praktyki, skorzystać z możliwości, jakie daje ortodoncja i wreszcie zrealizować swoje marzenie o prostych zębach.

Cennik

Ortodoncja

*Przed przystąpieniem do leczenia ortodontycznego konieczna jest konsultacja ortodontyczna i przygotowanie planu leczenia z wyceną leczenia ortodontycznego
Konsultacja ortodontyczna (bez zdjęć radiologicznych)
330 zł
Przygotowanie planu leczenia
0 zł
Przedstawienie planu leczenia
0 zł
Aparat elastyczny
520 zł
Aparat ruchomy
800 zł
Aparat stały (jeden łuk)
2400 zł
Kontrola ortodontyczna - aparat ruchomy/elastyczny
150 zł
Kontrola ortodontyczna - aparat stały/nakładkowy
250 zł
Wizyta interwencyjna ortodontyczna
170 zł
Invisalign - aparat nakładkowy (leczenie niewielkiej wady zgryzu w jednym łuku)
4200 zł
Invisalign - aparat nakładkowy (leczenie skomplikowanej wady zgryzu w jednym łuku)
8760 zł

Nasza strona korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach użytkowników. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę prywatności.